Studijā TONE iespējams pasūtīt tapetes no rūpīgi izvēlētu tapešu kolekcijām no tādiem pazīstamiem un pārbaudītiem tapešu ražotājiem kā  Cole & Son / Boråstapeter / Engblad & Co / Rasch Textil / Rebel Walls 

 

Boråstapeter - viens no senākajiem tapešu ražotajiem Zviedrijā. Boråstapeter ir pazīstami ar augstiem standartiem tapešu ražošanā un iepakošanā- galaproduktam ir jābūt pēc iespējam videi draudzīgākam. Ar sīkāku informāciju iespējams iepazīties šeit.

​Studijā TONE apskatāmi Boråstapeter katalogi no kolekcijām:

The ApartmentNewbie / LinenOriental DreamsIn BloomSense of SilenceBorosan Papper 17Borosan EasyUp 17 

Cole & Son- 1875. gadā dibinātā, Londonā bāzētā tapešu ražotne lepojas ar senu un tradīcijām bagātu mantojumu. Cole & Son ražotās tapetes grezno daudzas vēsturiskas ēkas, ieskaitot Bekingemas pili (Buckingham Palac) un Parlamenta ēku Londonā. Ar sīkāku informāciju iespējams iepazīties šeit.

Studijā TONE apskatāmi Cole & Son katalogi no kolekcijām:

ArdmoreThe Contemporary CollectionAlbemarleThe Archive Traditional 

Rebel walls - Zviedrijā bāzētā ražotne rada specifisku produktu- digitāli drukātas foto tapetes. Jebkura foto tapete tiek pielāgota klienta telpas izmēriem, saglabājot attēla proporcijas. Ļoti ērta izmēru pielāgošanas funkcija pieejama ražotāja mājas lapā.

Studijā TONE iespējams pasūtīt dekoratīvās sienu, griestu un grīdas karnīzes, ka arī dekoratīvos elementus- griestu rozetes, kamīnu detaļas utml. no pazīstamā un kvalitāti pierādījušā ražotāja Evroplast.

 

Evroplast - no poliuretāna putām ražotas karnīzes un interjera detaļas.  Pieejamas pēc pasūtījuma, izpildes termiņš ~ 1 nedēļa. Ar sīkāku informāciju iespējams iepazīties šeit.