Studijā TONE iespējams pasūtīt tapetes no rūpīgi izvēlētu tapešu kolekcijām no tādiem pazīstamiem un pārbaudītiem tapešu ražotājiem kā  Cole & Son / Boråstapeter / Engblad & Co / Rasch Textil / Rebel Walls / Sandberg 

 

Boråstapeter - viens no senākajiem tapešu ražotajiem Zviedrijā. Boråstapeter ir pazīstami ar augstiem standartiem tapešu ražošanā un iepakošanā- galaproduktam ir jābūt pēc iespējam videi draudzīgākam. Ar sīkāku informāciju iespējams iepazīties šeit.

​Studijā TONE apskatāmi Boråstapeter katalogi no kolekcijām:

The ApartmentNewbie / LinenOriental DreamsIn BloomSense of SilenceBorosan Papper 17Borosan EasyUp 17 


Cole & Son- 1875. gadā dibinātā, Londonā bāzētā tapešu ražotne lepojas ar senu un tradīcijām bagātu mantojumu. Cole & Son ražotās tapetes grezno daudzas vēsturiskas ēkas, ieskaitot Bekingemas pili (Buckingham Palac) un Parlamenta ēku Londonā. Ar sīkāku informāciju iespējams iepazīties šeit.
Studijā TONE apskatāmi Cole & Son katalogi no kolekcijām:
ArdmoreThe Contemporary CollectionAlbemarleThe Archive Traditional 


Rebel walls - Zviedrijā bāzētā ražotne rada specifisku produktu- digitāli drukātas foto tapetes. Jebkura foto tapete tiek pielāgota klienta telpas izmēriem, saglabājot attēla proporcijas. Ļoti ērta izmēru pielāgošanas funkcija pieejama ražotāja mājas lapā.