top of page

Aizkaru, žalūziju pasūtījuma cikls

  • tiekamies TONE dizaina studijā, uzklausām klienta vēlmes un redzējumu. Aplūkojam auduma, aizkaru stangu un žalūziju paraugus, izvēlamies, kas varētu atbilst vēlamajam. Vai sazināmies caur e-pastu, tālruni un sarunājam tikšanos objektā.

  • tiekamies klienta mājoklī/birojā/telpās, kur logu noformējums nepieciešams. Noņemam precīzus izmērus, konsultējam par piemērotāko risinājumu un apskatām auduma, žalūziju paraugus jau reālajā telpā / gaismā, kur tie atradīsies. Šis solis ir ļoti svarīgs, jo mēs ar savu pieredzi pamanām lietas, ko klienti bieži palaiž garām, piemēram, radiatora izvirzījums no sienas, kā tas ietekmē piemērotākā risinājuma izvēli... šādu detaļu, kurām jāpiegriež uzmanība ir daudz. 

  • tāmes sastādīšana un apstiprināšana

  • žalūziju izgatavošana, aizkaru stangu izgatavošana pēc vēlamajiem (0,5 cm robežās) izmēriem, aizkaru šūšana, ko mums nodrošina ļoti pieredzējušu šuvēju komanda. Aizkaru izgatavošana aizņem aptuveni 7 - 10 dienas, bet, ja konkrētais audums ir pēc pasūtījuma, tad jārēķinās ar ~ 3-4 nedēļām.

  • Visu materiālu uzstādīšana, aizkaru gludināšana, montāža, ko nodrošina pieredzējuši meistari.

Aizkari vai žalūzijas

Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā dodot priekšroku vienam vai otram izstrādājumam​.

Aizkari, nenoliedzami, rada mājīgāku, greznāku sajūtu, slāpē trokšņus un atbalsi, kā arī- ir vieglāk kopjami. Ar aizkariem, izvēloties piemērotu audumu, iespējams mainīt telpas dizaina sajūtu un proporcijas. 

Tomēr, ja telpas nav plašas, jārēķinās, ka aizkari sašaurinās to, jo izstrādājums "iziet" no sienu plaknes.

Žalūzijas, turpretī, izvēlas klienti, kuri dod priekšroku minimālismam interjerā, vēlas izvairīties no liekām detaļām, bet saglabāt funkciju- paslēpties no acu skatiem,  saules vai spilgtas mēness gaismas. Arī žalūzijām iespējama plaša (ap 300 ) audumu izvēle, lai atrastu piemērotāko toni, stilu un rakstu klientu mājoklim vai komerctelpām. Mazu telpu īpašnieki novērtē žalūziju kompaktumu.

Izcenojumi

Tā kā aizkari, žalūzijas, aizkaru sliedes un stangas tiek speciāli izgatavotas pēc individuāliem izmēriem, tad jārēķinās, ka cena veidojas no vairākām komponentēm:

  • produkta veids (žalūzijas: koka, metāla, auduma, rullo)

  • auduma, žalūziju materiāls (gaismu bloķējošs t.s. blackout, gaismu slāpējošs, screen, dekoratīvs...)

  • individuāli izmēri

  • aizkariem- šūšanas sarežģītības pakāpe

Lai uzzinātu sev interesējošā logu noformējuma risinājuma cenu, iesakām konsultēties ar TONE dizainerēm klātienē studijā TONE Kr. Barona 49 vai saņemt aptuvenu cenu piedāvājumu zvanot vai sūtot e-pastu. 

Izcenojumi pakalpojumiem:

Dizainera izbraukums uz objektu ar materiālu paraugiem, konsultācija, izmēru noņemšana, tāmes sastādīšana: 25 eur (Rīgas robežās, ārpus Rīgas -cena vienojoties).

Montāža

Gan stangu, žalūziju, gan aizkaru montāžu, gludināšanu nodrošina pieredzējušu TONE meistaru komanda, lai iegūtu iespējami labāko gala rezultātu. Aizkari tiek izgludināti un sakāroti, žalūzijas un stangas piemontētas ar vispiemērotākajiem stiprinājumiem, ņemot vērā klienta specifisko sienu, griestu apdari.

Papildus piedāvājam aizkaru tīrīšanas pakalpojumu. Pakalpojumā ietilpst: aizkaru, romiešu žalūziju noņemšana, iztīrīšana, izstrādājumu izgludināšana un montāža. Par šī pakalpojuma izcenojumiem, lūdzu sazinieties ar mums!

bottom of page