Pateicoties ārkārtīgi lielajam audumu klāstam, no kā tās var izgatavot- rullo žalūzijas var lieliski pasargāt no spilgtas gaismas un pat karstuma telpā, ja izvēlaties t.s. blackout jeb gaismu bloķējošos audumus.
Ja ir vēlme aizsegt tikai skatu, bet dienas gaismu telpā ielaist, tad iesakām
 audumus no pamata kolekcijas, kur pieejama visplašākā toņu, faktūru, dizaina izvēle. 

Lielu popularitāti ir ieguvušas t.s. diena/ nakts rullo žalūzijas. Veiksmīgs risinājums, ja logu vēlaties noformēt tikai ar vienu produktu- lai tas kalpo gan kā dienas, gan nakts aizkars. Noslēpums ir dubultais horizontāli strīpainais audums, kas ar vienu rokas kustību ļauj žalūziju 'atvērt', lai tā kļūtu caurredzama un 'aizvērt', pasargājot no liekiem skatieniem vai saules stariem.

Jau par klasiku ir kļuvušas horizontālās koka žalūzijas. Standartā tās ir pieejamas divos koka līstu izmēros 25 mm un 50 mm. Lai arī tās ir augstākas cenas ziņā, salīdzinot ar citiem žalūziju veidiem, tomēr koka žalūzijas telpai piešķir īpašu un moderni izsmalcinātu sajūtu. Biežāk koka žalūzijas izvēlas kā vienīgo logu noformējumu, iztiekot bez aizkariem, jo ar tām ērti var regulēt gaismas plūsmu telpās. Toņu palete ir plaša,- ne tikai klasiskie koksnes toņi, bet arī pelēkie, brūnie un pasteļtoņi.


Vēl viens rullo tips, kas gan pagaidām nav tik izplatīts, bet- velti, ir t.s. screen jeb ekrāna rullo. Šiem rullo audums ir puscaurspīdīgs. Pluss ir caurredzamība skatoties no iekštelpām, bet, ja skatāmies telpā  no ārpuses, tad redzamība ir ļoti minimāla. Kā arī screen tipa audumi atvaira spožos saules starus, kas traucē strādāt pie ekrāniem, tāpēc iesakām tos izmantot biroja telpās, neliedzot telpai dienas gaismu.

Nevar nepieminēt kasešu tipa rullo žalūzijas. Tās tiek ražotas speciāli, pēc konkrētā loga rāmja izmēriem. Viskompaktākais un telpas platību ekonomējošākais variants. Kasešu tipa rullo tiek montēti tieši pie loga rāmja pie stikla. Audumu izvēle ir tikpat plaša kā klasiskajiem rullo, arī kasetes apdares krāsu var pielāgot loga rāmja tonim, lai kopskats būtu elegants.

Tā kā esam VELUX firmas oficiālie pārstāvji, tad pie mums vari pasūtīt žalūzijas savam VELUX jumta logam.

Vienas no populārākajām ir gaismu necaurlaidīgās rullo tipa žalūzijas, kas pieejamas 36 dažādos krāsu toņos un dizainos, tostarp, 12 aizraujošos sižetos no VELUX & Disney Sapņu kolekcijas.
VELUX gaismu necaurlaidīgās žalūzijas ir pārbaudītas, lai nodrošinātu vislabāko aptumšošanas efektu. Tās piedāvā gaismas necaurlaidīgu aizsegu pilnīgas tumsas nodrošināšanai, neatkarīgi no žalūzijas krāsas. Izvēlies dizainu, kas atbilst tavam stilam un piestāv telpas interjeram vislabāk. Vairāk informācijas TONE dizaina studijā vai www.velux.lv


 .