Aizkaru audumu sortiments dizaina studijā TONE ir ļoti plašs. Pārstāvēti vairāk kā 15 audumu ražotāji, tas nozīmē, ka atrast klienta vēlmēm atbilstošāko būs viegli. Lai mājoklī izveidotu vienotu noskaņu, neaizmirsīsim par dekoratīvajiem spilveniem, gultas pārklājiem un aizkariem pieskaņotiem mēbeļu audumiem- to visu varēsiet izvēlēties pie mums! Pieejami audumi, kas  lieliski piestāvēs modernas klasikas cienītāju mājoklī, kā arī audumi tiem, kas dod priekšroku dabīgam minimālismam. Mājaslapā diemžēl nevaram parādīt visu audumu sortimentu, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu studijā, kur dizaineres palīdzēs neapjukt plašajā piedāvājumā. 

Arī aizkaru stangas piedāvājam no vairākiem ražotājiem. Aizkaru stangas tiem, kas novērtē labu dizainu piedāvā vācu firma Interstil, kas saņēmusi  vairākus starptautiskus apbalvojumus par saviem izstrādātajiem dizainiem. Ja vēlas aizkaru sliedes, kas kalpos vairāk funkcijas nodrošināšanai, tās neakcentējot- tās pieejamas un apskatāmas mūsu studijā plašā piedāvājumā. 

Pieejami automatizēti aizkaru stangu un žalūziju risinājumi no uzticību ieguvušās firmas Somfy. Piedāvājam dažādus viena produkta automatizācijas risinājumus dažādos komforta līmeņos. Automatizētas tiek gan taisnas, gan izliektas aizkaru sliedes, rullo žalūzijas un romiešu aizkaru sistēmas. Automatizācija var notikt ar pulti, taimeri vai saules un siltuma sensoru.


 .